ShinyBox – kosmetyki damskie i zestawy kosmetyków dla kobiet Blask kobiecego piękna

Stuknęła nam 80-tka KONKURS

2017-02-08 16:00 67 komentarzy

wróć

Drogie Shinies, po raz kolejny przygotowaliśmy dla Was KONKURS, w którym nagrodzimy Was za najciekawsze odpowiedzi! Tym razem do wygrania jest aż 11 nagród!

Zapraszamy Was do zabawy!

 

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie:  

Dlaczego jesteś naszą największą fanką?

 

 

Odpowiedzi konkursowe należy zamieszczać pod tym postem. Najciekawsze i najbardziej kreatywne zostaną nagrodzone.

Do zgarnięcia są 3 nagrody główne w postaci zestawów kosmetyków (zdjęcie poniżej) składających się z: lakieru do paznokci marki Ingrid Estetic, glinki czerwonej marki Climb2Change, oleju ze słodkich migdałów marki BioOleo, szamponu do włosów marki Schwarzkopf Ultimate, emulsji do higieny intymnej premium marki Biały Jeleń, naturalnego oleju abisyńskiego 100% marki Your Natural Side, peelingu oczyszczającego do mycia twarzy marki Iwoniczanka, różanej musującej kuli do kąpieli i naturalnej morskiej gąbki marki Stenders, kremu do twarzy z dzikiej róży na dzień marki Weleda, oraz 8 nagród pocieszenia w postaci kosmetycznego zestawu niespodzianki.

Każdy Uczestnik Konkursu musi posiadać złożone zamówienie na zestaw lutowy ShinyBox WINTER SPA lub mieć aktywną subskrypcję. 

 

Konkurs trwa od środy 8 lutego 2017 roku do niedzieli 12 lutego 2017 do godz. 23:59. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez ekipę ShinyBox, za udzielenie najciekawszej odpowiedzi. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Blog’u dnia 15 lutego 2017. Wyłonionych zostanie łącznie 11 Zwycięzców (3 nagrody główne i 8 nagród pocieszenia).

 

Nagrody do poszczególnych Zwycięzców zostaną wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres podany przez Uczestnika Konkursu podczas rejestracji w serwisie ShinyBox. 

 

 

Jeśli jeszcze nie zamówiłaś lutowej edycji ShinyBox WINTER SPA zrób to teraz

-> http://bit.ly/2jwMB0Y

 

 

 

Regulamin Konkursu


Zapisz się do konkursu

 

Komentarze

Agnieszka 2017-02-21 13:00:16

Jestem Waszą fanką od niedawna, ale za to w podwójnej ilości. Zamówiłam pierwszy pakiet pudełek i okazało się, że przychodzące pudełka największą radość sprawiają mojej córce! Każde nowe pudełko otwieramy razem z moją 4-latką, a później całe popołudnie spędzamy na testowaniu kosmetyków na mamie i lalkach, czasem nawet na małej modelce ;) Niespodzianka, którą mamy szansę wygrać pozwoli nam na spędzenie kolejnego, zabawnego popołudnia :D

Marlena 2017-02-12 23:53:09

Shinybox jest czymś, na co czekam cały miesiąc. Jest odrobiną szczęścia, która puka do drzwi. Myślę, że miano największej fanki można przypisać mi ze względu na uczucia jakie żywię do tych niewielkich rozmiarów pudełek. Są dla mnie radością. Wzbudzają ekscytację i niecierpliwość. Sprawiają, iż chcę aby czas mijał szybciej, po to, by otrzymać już kolejne pudełko. Czuję, że moja miłość do Shinybox będzie trwała długie lata i stworzymy zgrany duet ;)

Anna 2017-02-12 22:31:53

ShinyBox Mnie Zaskakuje Gdy Do Mnie Przychodzi Uśmiech Sam Mi Wyskakuje Kosmetyków Jest w Nim Pełno Niespodzianek Co Nie Miara Już Pierwszego Dnia Testuje Moja Radość Się Podwaja Bo Zawartość Pudełka Jest Zawsze Idealna !!! Zaliczyłam Randkę w Ciemno Jak i Również Podwójne Pudełko !!! Jesteście Najlepsi i Zawsze Będę Wam Wierna !!!

Agnieszka 2017-02-12 20:50:38

Shinybox co miesiąc daje mi dużo radości w postaci produktów, o których istnieniu zwykle nie miałam pojęcia. Dzięki subskrypcji poszerzyłam wiedzę na temat produktów kosmetycznych, poznałam wiele nowości oraz mówiąc wprost wypiękniałam. To wszystko sprawia, że jestem wielką fanką pudełek szczęścia Shinybox!

Magdalena 2017-02-12 19:21:35

Zeszły rok był dla mnie bardzo ciężki, ponieważ wydarzyło się wiele rzeczy, których się nie spodziewałam - na czele z zakończeniem 7 letniego związku, któremu poświęciłam całą siebie. Błąd. Zawsze trzeba pamiętać o sobie. Dlatego zaczęłam od drobnych przyjemności - ale tylko dla samej siebie. I właśnie między innymi pudełka Shiny są takim comiesięcznym przypomnieniem, że po prostu warto siebie uszczęśliwiać małymi rzeczami, małymi niespodziankami. Samej sobie sprawić radość i wywołać uśmiech. Tak po prostu.

Agata 2017-02-12 18:04:09

Uwielbiam niespodzianki, uwielbiam kosmetyki a Wy łączycie to razem sprawiając,że oczy mi błyszczą kiedy zbliża się czas nowego pudełka i ten cudowny dreszczyk emocji kiedy już jest w moich rękach, otwieram i się zachwycam :) Tworzycie radości małe i większe dając tyle pozytywnych emocji, nie wyobrażam już sobie by mogło być inaczej :)

Jola 2017-02-12 15:52:21

Jestem waszą największą fanką, to prawda. A dlaczego ? Sprawa jest bardzo prosta. Kiedy postanowiłam zamówić swoją subskrypcję ogarnęła mnie taka niepewność czy te kosmetyki które dostanę spełnia moje oczekiwania i czy będą dostosowane do moich ptrzeb , ale moje obawy były zbędne. Kiedy tylko dostałam pudełko i je otworzyłam bardzo się ucieszyłam. Wszystkie dotychczasowe kosmetyki które otrzymałam w ShinyBoxach się sprawdziły. Uwelbiam to uczucie gdy co miesiąc czekam na nowe pudełeczko.za każdym razem jest to miła niespodzianka dla mnie, a wiadomo że kobiety uwielbiają niespodzianki :)

Paulina 2017-02-12 15:02:51

Chociaż pierwszego boxa niedawno dostałam, od razu się zakochałam! Pudełko pełne kosmetycznych nowości dało mi wiele radości. Z niecierpliwością odliczam dni kiedy kurier zapuka do mych drzwi, by paczuszkę małą dać i uśmiech na mojej twarzy wywołać. Party box pozwalał na imprezach królować, a Winter box pomoże ciało po zimie pielęgnować. Dlatego w każdy miesiąc czekam z niecierpliwością na box przepełniony radością!

anna 2017-02-12 13:16:11

Jestem wasza naj naj naj większa fanka poprostu kocham wasze produkty i dzielic sie z innym swoimi warazeniami z shinybox .

Bogusia 2017-02-12 10:34:13

Uwielbiam niespodzianki, a shinebox mi je zapewnia... zawsze z niecierpliwością czekam na paczkę :) zamawiam również boxy, których zawartość już zdążę poznać bo są tam zawsze fajne kosmetyki :) jeśli sama czegoś nie używam są świetnym prezentem dla najbliższych na imieniny czy urodziny bez wydawania dodatkowych pieniędzy... więc jak można ne być Waszą fanką...? :))) Pozdrawiam!

Kamila B. 2017-02-12 10:23:47

Z niecierpliwością czekam na przesyłkę jak tylko moje konto zostanie obciążone. Nie mogę się wręcz doczekać na listonosza i przebieram nogami cała w nerwach aż on wkońcu zapuka do mych drzwi. Odpakowywuję zawsze w toearzystwie synka, odwijam tą bibułkę, która sprawia że cała przesyłka jest wyjątkowa, jak ze sklepu w Beverly Hills. Oglądamy wszystko dokładnie, "a co to?" , "a do czego to?" mój syn pyta. Potem musi się jeszcze tym wszystkim pobawić i dopiero ja mogę dostać swoje skarby i zamknąć się z nimi w łazience :) o tak jesteśmy wielkimi fanami :) pozdrawiamy

Natalia 2017-02-12 09:53:23

JESTEM WASZĄ NAJWIĘKSZĄ FANKĄ BO ZAWSZE WAS POLECAM GDZIEKOLWIEK BYM NIE BYŁA :D DZIĘKI MNIE ZYSKALISCIE NA PEWNO SPORO NOWYCH SUPERFANOW ;)

Elżbieta 2017-02-12 00:38:12

Znałam tą stronę dobrych kilka lat. Długo zwlekałam z zamówieniem pierwszego pudełka, głównie dlatego, że nie miałam wolnej gotówki itd... W grudniu odważyłam się po raz pierwszy, zamówiłam subskrypcję i jestem szczęśliwa! Co miesiąc zaskakuje mnie miła niespodzianka, w tym miesiącu paczka będzie urodzinowa ! :) Dzięki WAM wreszcie mogę testować produkty, na które nie natknęłabym się w swoich sklepach, a to miłe zaskoczenie. Także dzięki ShinyBox, jestem zmotywowana do zużywania kosmetyków, co w moim przypadku jest trudne, ponieważ głównie ograniczałam się do podstawowych środków higienicznych

Monika 2017-02-11 21:59:00

Jestem waszą fanką ponieważ macie świetne kosmetyki każdy znajdzie coś dla siebie ciekawe artykuły każdy znajdzie tu odpowiedz na nurtujące go pytania do tego kosmetyki zachwycają zapachem

Magdalena 2017-02-11 21:23:32

Jestem Waszą fanką, ponieważ nic nie podbija serca kobiety tak bardzo jak połączenie niespodzianki z kosmetykami ;)

Magdulla 2017-02-11 21:14:25

Dla mnie każde pudełko Shiny Box stanowi nierozerwalną całość wraz z zawartością. Zawsze drżę z podekscytowania rozrywając papier i nieśmiało unosząc wieko pudełka. Czasem opóźniam tę wiekopomną chwilę, żeby jeszcze bardziej podkręcić adrenalinę a potem dosłownie rzucić się z okrzykami radości na zawartość;) No i ja po prostu kolekcjonuje pudełka Shiny Box, dając im drugie życie. Przechowuję w nich różne drobiazgi, pieczołowicie ustawiając różowe (bądź kolorowe – z edycji specjalnych) wieże na półce. Nie mogę się doczekać chwili, kiedy kurier zapuka do moich drzwi – ten dzień to małe święto;)

Adrianna 2017-02-11 20:58:49

Dlaczego jestem Waszą największą fanką? Uzależnienie!! Mimo chwilowej przerwy wróciłam do subskrypcji, bo nie mogłam się oprzeć! Bez comiesięcznej kosmetycznej niespodzianki brakowało mi chwili ekscytacji i euforii, którą mam w trakcie otwierania pudełka! Ciekawość i jakość produktów sprawia, że nie mogę się doczekać każdego kolejnego boxa! Uwielbiam opowiadać koleżankom o nowościach, które dzięki Wam ja mogę testować, a których nie ma jeszcze na sklepowych półkach. No i przede wszystkim, jak można nie kochać ShinyBox, skoro dostarczony jest pod sam nos? :)

Dominika Somrowska 2017-02-11 20:24:23

Shinybox to klawa sprawa Kosmetyczna max zabawa Miesiąc w miesiąc wszystkie fanki Mają boxy niespodzianki Taką fanką jestem wierną Niespodziankę mam niejedną Shinybox u mnie króluje Konkurencji nie kupuję Testowanie kosmetyków Kolorowych specyfików Mazidełka i nowości Niech tylko shiny zagości! Posłuchaj rady największej fanki I dołącz do kosmetycznej wyliczanki!

Dominika Somrowska 2017-02-11 20:11:34

Shinybox to klawa sprawa Kosmetyczna max zabawa Miesiąc w miesiąc wszystkie fanki Mają boxy niespodzianki Taką fanką jestem wierną Niespodziankę mam niejedną Shinybox u mnie króluje Konkurencji nie kupuję Testowanie kosmetyków Kolorowych specyfików Mazidełka i nowości Niech tylko shiny zagości! Posłuchaj rady największej fanki I dołącz do kosmetycznej wyliczanki!

Maria 2017-02-11 19:20:46

Godzina 6.30 - Budzik dzwoni. Nieeeee, to nie czas...jeszcze 5 minutek, jeszcze może 10,15...? 6.45....nie wierzę! I zaczyna się maraton... kawka, śniadanko, makijaż w "locie"- nie ważne że rzęsy nie wytuszowane, cienie byle jak nałożone... Godz. 16.00 - nareszcie koniec codziennej "hopki-galopki" i czas wrócić do domu. I tutaj na zakończenie dnia miła niespodzianka od Shiny! I ten coraz większy uśmiech, kiedy otwieram pudełko i podziwiam nowe fajne kosmetyki. Tego nikt mi nie odbierze :) To jest ta chwila, kiedy po ciężkim dniu mam chwilę dla siebie oraz małych babskich ekscytacji. Dziękuję!

Patrizia 2017-02-11 18:58:50

Dlaczego jestem wasza fanką? Bo co miesiąc wymyslacie przeróżne kompozycje , tak aby każdy znalazł coś dla siebie , co miesiąc zaskakujecie markami dzięki czemu możemy poznać wiele prze różnych kosmetyków a przy tym czujemy się luksusowo -bo przecież nie byle co trafia do pudełka . Same pudełko zawsze jest dopasowane do rodzaju produktów ! Cudowny pomysł bo opakowania są bardzo oryginalne ;)

Ewelina 2017-02-11 18:53:48

Jeden krem pod oczy wklepuję, drugim kremem buźkę masuję, trzeci krem na kurze łapy, czwarty krem na owal twarzy, piąty krem na zmarchy na czole, szóstym kremem smaruję wole, siódmy krem na szyję i dekolt, ósmy krem na kontur ust (poniekąd), a tych kremów jest ze czterdzieści, sama nie wiem, gdzie je pomieścić. Nawilżająco-ujędrniające, ujędrniająco-liftingujące, liftingująco-rozświetlające, rozświetlająco-regenerujące, matujące, kojące, tłuste, półtłuste, w słoikach, w tubkach, w butelkach, w ampułkach... stoją na półkach Shinybox.przysyla w pięknych pudełkach

Anna 2017-02-11 17:12:57

Jestem największą fanką ShinyBox, bo dzięki Wam co miesiąc czuję się tak, jakby to była Gwiazdka. Uwielbiam niespodzianki, szczególnie te kosmetykowe. Dreszczyku podekscytowania, który towarzyszy przy otwieraniu każdego pudełka nie da się porównać z niczym innym, wiec nieprędko sie z Wami rozstanę. Jesteście jedyni w swoim rodzaju!

Patrycja 2017-02-11 16:30:15

Dlaczego jestem wasza fanką ?? Ponieważ dzięki wam co miesiąc czuje się jak księżniczka , która z niecierpliwością oczekuje swojego rycerza z magiczną przesyłka. Przesyłką, która nie tylko zaskakuje, zachwyca ale i intryguje. Kocham ten stan oczekiwania i otwierania boxa. Dzięki wam w tym szarym świecie ... jeden dzień staje się wyjątkowy.

Patrycja 2017-02-11 16:29:34

Dlaczego jestem wasza fanką ?? Ponieważ dzięki wam co miesiąc czuje się jak księżniczka

Patrycja 2017-02-11 16:28:55

Dlaczego jestem wasza fanką ??

Patrycja 2017-02-11 16:28:01

Dlaczego jestem wasza fanką ??

Katarzyna 2017-02-11 15:14:17

Dlaczego?To proste.Zawsze (gdy tylko fundusze pozwalają) zamawiam wasze pudełko. Do tej pory każde które które zamówiłam było absolutnym hitem. Produkty które znajdują się w shiny boxach są dobrej jakości i czasami potem gdy już je zużyje kupuje ten produkt jeśli mi się spodobał .Zarazilam miłością do nich połowę mojej i kilkoro moich znajomych .Po prostu je uwielbiam

Katarzyna 2017-02-11 15:12:39

Dlaczego?To proste.Zawsze (gdy tylko fundusze pozwalają

Kaja Jarczewska 2017-02-11 14:34:08

Nie trudno mnie było przekonać abym została waszą ogromną wielbicielką. Uwielbiam kosmetyki, uwielbiam testować, uwielbiam być piękna, a dzięki Wam, Shinybox,mogę dostać wszystko to ma czym mi zależy. Każdy kosmetyk zawarty w comiesięcznym pudełku jest zjawiskiem, na który warto czekać. Dzięki różnorodnym produktom, nowym markom, każda kobieta może sprawdzić na własnej skórze co oferuje ogromny rynek kosmetyczny. To wielka frajda co miesiąc móc sprawdzić co znajduje się w nowym i zawsze miło oczekiwanym pudełku. Jestem Waszą największą fanką właśnie za te wszystkie duże drobiazgi! ⭐⭐⭐⭐⭐

Aleksandra 2017-02-11 13:50:30

Dlaczego największą? Ze względu na sam fakt, że uważam się za Waszą fankę, rzadko kiedy uznaję, że jestem czegoś/czyjąś fanką, ale jeśli chodzi o ShinyBox to zdecydowanie stwierdzam, że słowa "jestem fanką ShinyBox" to brzmi dumnie :).

Agnieszka 2017-02-11 13:10:53

Uwielbiam niespodzianki, pudełko ShinyBox sprawia mi je co miesiąc. Bardzo przyjemne jest otrzymywanie przesyłki a następnie sprawdzanie jakie to nowości kryją się w pudełku tym razem. Dzięki ShinyBox jestem na bieżąco z nowościami kosmetycznymi i testuję produkty których pewnie nie dostrzegła bym w sklepie lub po prostu nie zwróciła na nie uwagi.

Julia 2017-02-11 12:32:42

Jestem największą fanką, ponieważ zamawiam pudełeczka ShinyBox od bardzo dawna, i za każdym razem jestem bardzo zadowolona, zawsze są trafione w mój gust, zawsze wszystko bardzo się przydaje, jak nie mi to mojej mamie :) jak każda kobieta bardzo kocham różnorodne kosmetyki, a w pudełeczkach ShinyBox zawsze trafiam na coś innego, jeszcze nigdy się nie zawiodłam :) dlatego nigdy nie mogę się doczekać wypłaty, żeby pozamawiać pudełeczka :) mój kurier już mnie chyba za to nienawidzi :D ale nie wyobrażam sobie żebym miała nie zamówić chociaż jednego pudełeczka w miesiącu :) JESTEM MEGA ZADOWOLONA!!

Magdalena 2017-02-11 12:22:45

Jestem najlepszą fanką bo od bardzo dawna zamawiam pudełeczka każdego miesiąca nie mogę się doczekać kuriera zaraziłam tym swoją mamę i teściową i jesteśmy zawsze miłe zaskoczone zawartością pudełek z przyjemnością testujemy każdy kosmetyk z chęcią zamawiamy każde pudełkoi jesteśmy zgodne w jednym że nigdy nie zrezygnujemy z zamawiania

Kamila 2017-02-11 12:11:45

Z niecierpliwością czekam na każde pudełko jak tylko zobaczę, że moje konto już zostało obciążone

Kamila 2017-02-11 12:09:25

Z niecierpliwością czekam na każde pudełko jak tylko zobaczę, że moje konto już zostało obciążone

Agnieszka 2017-02-11 11:49:32

Jeśli... to że niecierpliwie wyczekuję każdego pudełka... to że na bieżąco śledzę Wasz profil na Facebook i oferty pudełek...to że w akcjach Randka w ciemno gdzie do wyboru jest 1 z 9 pudełek ja zamawiam wszystkie dziewięć :D... to że w właściwie nie odwiedzam już drogerii a w pokoju moim jest pełno produktów które otrzymałam od Shiny Box i mam wszystko co mi potrzeba... i to że mam nadal wszystkie pudełeczka Shiny, które teraz mi służą jako szufladki albo skrzynie na moje skarby :D ..jeśli to wszystko nie świadczy o tym że ja jestem Waszą WIELKĄ FANKĄ.. to..to ja nie wiem jak to udowodnić ;)

Paulina 2017-02-11 11:23:48

Pierwszy raz zamawiam shinybox, ale wiem że są tam zawsze mega ciekawe rzeczy .Moja koleżanka już wiele razy polecała mi wasze pudełka i cały czas jest z nich zadowolona z produktów które się tam znajdują ja też poleciłam je swojej koleżance.Jestem waszą mega fanką i życzę wszystkiego najlepszego z okazji tych 80 urodzin :)

Anna Aleksandra 2017-02-11 10:47:06

kiedy przychodzi shiny box jestem bardzo udarowana i szczesliwa ze nowosci bede mogła przetestowac i podzielic sie z innym jestem mega wasza fanka :) i spotykac sie ze znajomymi :)

Agnieszka 2017-02-11 10:25:27

Moja przygoda z Shiny zaczęła się niedawno, ale wróżę nam mnóstwo pięknych chwil razem. Dlaczego?: -w oczekiwaniu na każde pudełko jest coś z dziecięcego wypatrywania Gwiazdki, prezentu od św. Mikołaja i symbolicznego powrotu do najpiękniejszych chwil dzieciństwa:) -od oczekiwania lepsze jest tylko...testowanie:)Kocham ten rytuał! -NIE MA nietrafionych kosmetyków! Zwłaszcza jeśli ktoś lubi obdarowywać kosmetycznymi prezentami bliskich;) -dzięki swojej różnorodności kosmetyki Shiny towarzyszą mi zawsze i wszedzie, -last but not least: mój portfel wprost uwielbia Shiny;) I jak Was nie koc

Maria 2017-02-11 10:24:41

Od kiedy dostałam pierwsze pudełko Shinybox moje życie nabrało barw. Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki i niespodzianki, a Shinybox właśnie mi to daje. Dzięki wam i dobremu doborowi kosmetyków co miesiąc, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w jakiejś drogerii. Nigdy nie miałam czasu na chodzenie po drogeriach, a teraz już tego nie potrzebuje, bo kurier każdego miesiąca przynosi mi kosmetyki do domu, których akurat mi brakuje. Oprócz tego kocham nowości i testowanie, a Shinybox bardzo dużo pokazało mi marek o których nie miałam pojęcia. Dlatego jestem waszą fanką, bo dajecie mi dużo radości.

Alicja Lubczyńska 2017-02-11 10:14:36

Kocham wasze pudelka,kocham kosmetyki które się w nich pojawiają co miesiąc ,mimo ze już dwa razy rezygnowałam to znów jestem a wami.Prawda "Stara miłość nie rdzewieje"Dziekuje że jesteście.Jestem fanką, uzależnioną od Shinyboxa.

Agnieszka Rutkowska 2017-02-11 09:28:24

ShinyBox ! Jestem Waszą wielką fanką ponieważ dajecie mi co miesiąc chwile radości. W zapracowanym ostatnimi czasy trybie życia nie ma czasu na cieszenie się małymi rzeczami a dzięki Wam gdy przychodzi kurier z paczką cieszę się jak małe dziecko z wymarzonego prezentu ! Mam subskrypcję od pół roku i nigdy mnie nie zawiedliście ! Dajecie radość w pudełku a tego w dzisiejszych czasach bardzo potrzeba. Dzięki Shiny !

Joanna Świerczek 2017-02-11 09:22:07

Jestem największa fanką Shiny Boxa bo jestem z Wami już od lat, mam masę cudownych pudełek które kryły kosmetyczne skarby a teraz moje i córki rupiecie. Największa fanką jestem też dlatego że wzrostem przerastam nie jedną fankę która nie dorasta mi do pięt

Joanna 2017-02-11 09:21:27

Shinybox cudowne pudełka, co miesiąc w nich coś innego na mnie czeka, tusz, pomadka, czy też kremy, wszystko chętnie testujemy. Kosmetyki kocham bardzo, opanować się nie mogę, bardzo liczę na nagrodę :-) teraz pędze jak to fanka po kolejny box na zimę, który cieszy każda kobietkę i dziewczynę.

Joanna 2017-02-11 08:25:52

Lutowe pudełko to moje czwarte pudełko będzie. Od początku wiedziałam, że sie polubimy. Uwielbiam ten dreszczyk emocji w oczekiwaniu na kolejne pudełko. Kiedy przychodz ten dzień od rana jestem podekscytowana i jak male dziecko nie mogę się doczekać mojego prezentu. Tak prezentu, bo to taki moj comiesięczny prezent. Jestem waszą największą fanką, bo robicie mi najwspanialsze prezenty nieniespodzianki co miesiąc. Sprawia mi to wiele radości i pozwala choc przez chwilę yen raz w miesiącu zapomniec o obowiązkach, o troskach, cieszyc się i czekac na ten jeden dzień. Dziękuję.:-)

Ewa 2017-02-11 08:16:07

Jestem Waszą największą fanką, ponieważ mimo pewnych komplikacji życiowych, które kiedyś zmusiły mnie do rezygnacji z subskrypcji, nigdy nie przestałam o Was myśleć i przy najbliższej okazji do Was wróciłam! Stara miłość nie rdzewieje... :)

Anka 2017-02-10 21:35:43

Największą fanką Waszą jestem ja i moja półtorej roczna córcia.Gdy kurier puka tylko do drzwi,od razu jest uśmiech,wiemy ,że to shinybox i chce się żyć.Karolci oczka świecą się na widok pudełka i chce je mieć

Ozanna 2017-02-10 20:42:49

Dzięki ShinyBox możemy sobie pozwolić na dużą dawkę przyjemności i radości. Któż z nas nie lubi niespodzianek? Któż z nas nie lubi prezentów? A to właśnie dzięki ShinyBox możemy sobie pozwolić na odrobinę luksusu, dawkę niepewności, dreszczyk emocji. To oczekiwanie... Kiedy będzie kurier? Co będzie w środku? To właśnie dzięki ShinyBox możemy wiele odkryć, zrobić coś dla siebie, stać się piękniejsze. Dziękuje Wam za to, że jesteście, że o nas dbacie i tak różnicujecie ofertę.

Katarzyna 2017-02-10 16:26:42

Wielką fanką ShinyBox jestem od dawna bo ShibyBox to same plusy: +Shibybox umożliwia odkrywanie nowych marek kosmetycznych, +różne kosmetyki, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, coś z kolorówki, coś z pielęgnacji ciała i włosów, +przystępna cena, na każdą kieszeń, +szybki czas dostawy, +wiele konkursów, gdzie można wygrać wspaniałe nagrody, +zniżki, atrakcyjne rabaty, zestawy i pakiety, +mogę sobie sprawiać małe prezenty każdego miesiąca, to aż 12 razy w roku :) +uczy cierpliwości, i tak można dalej można wymieniać :)

zuzanna 2017-02-10 16:10:14

Styczeń 2013, przeglądając internet natknęłam się na intrygujące hasło SHINYBOX! Szczerze mówiąc nigdy nie kupowałam nic w ciemno,ale kusiło mnie te piękne pudełeczko owiane tajemnicą. Po długim namyśle postanowiłam spróbować, ale obiecałam sobie, " to tylko raz". Ale po otwarciu tego cuda ujrzałam same perełki! Pamiętam do dziś zawartość, oniemiałam z zachwytu! Oczywiście obietnicę złamałam- jak mogłam?? Do dziś jestem od Was uzależniona! Moje dzieci słysząc dzwonek do drzwi krzyczą " To Shinybox!!" Otwierają i cieszą się razem ze mną jakbym dostała sztabkę złota! Z Shiny zostanę na zawsze!

Anna 2017-02-10 15:54:12

Studia, przeprowadzka, praca. Czy to się wszystko opłaca? Wieczorem na kanapie, Po sesji na snapie, Wyciągam nogi, Czytam blogi. Z Morfeuszem spotkanie. Bach! Szybkie zostanie. Kolejne rano, Znowu to samo. Śniadanko, kawa, W pracy "zabawa". I w końcu sobota, Nie ważna robota. Relaksu moment, W kąpieli toniesz, I nagle dzwonek! I jak skowronek Do drzwi w te pędy, Mijasz zakręty. W drzwiach uśmiech do kuriera. Radość Cię rozpiera. Szybko siadasz z pudełeczkiem I po krótkiej walce z wieczkiem Z błyskiem w oczach Od razu lapka włączasz. Z kolejnym zdziwieniem, Że tyle c

Agata 2017-02-10 12:39:20

Dlaczego jestem fanką? Jakość kosmetyków, doza niepewności, świetna cena i pełna satysfakcja. Dlaczego jestem największą fanką? Bo zarażam fascynacją pudełkami Shiny wszystkich w koło. W grudniu przybyły Wam dwie nowe subskrypcję, moje koleżanki pozazdrościły mi - jak ja to nazywam "Kinder niespodzianki dla dorosłych". A już w lutym swoją przygodę rozpoczyna moja Szefowa (musicie się postarać ;)

Aleksandra 2017-02-09 13:54:45

Jestem waszą największą fanką, bo odkąd postanowiłam sprawić sobie prezent na święta od ShinyBox, tak co miesiąc nie potrafię odmówić sobie podarku od was. Z zawartości pudełek jestem bardzo zadowolona i jeszcze żaden kosmetyk nie został odłożony na półkę i określony jako bezużyteczny :-)

Paulina 2017-02-09 13:50:58

Jestem największą fanką, bo jestem z wami od samego początku powstania strony. Rozpoczynając studia zamówiłam swoje pierwsze pudełko, które potem recenzowałam z przyjaciółką. Zajmuję się tym do dziś - piszę bloga kosmetycznego, na którym często goszczą posty o ShinyBoxie. Dzięki wam zyskałam pasję na całe życie, a w międzyczasie dorosłam i z nieśmiałej dziewczyny stałam się pewną siebie kobietą!

Lidia 2017-02-09 00:07:42

no oczywiście, że śledzenie FB i Insta to mało, otwarty pakiet od kilku lat to mało, komentarze to mało, by być najlepszą fanką!Tatuaż shiny na stopie to już coś, nie powiem :) a jeśli mąż przypomina, że może pakiet się kończy? albo, że kupuje się exstraboxy z myślą, że TO właśnie spodoba się przyjaciółce, bratowej, mamie? albo, że pudełek nigdy się nie wyrzuca, bo to inspiracja dla zabaw z dziećmi? albo wyczekiwanie na każdy miesiąc, jak znów się zmienię, jak zmienię swoje rytuały,narysowanie sobie urody z pomocą shiny?uwielbiam niespodziankę każdego miesiąca, a shiny zawsze ją zapewnia. LOVE

Katarzyna 2017-02-08 22:31:26

Jak wszędy wytłumaczyć stan, gdy na kilka chwil po zwątpieniu osiągasz euforie, a pomiędzy tym wyczuwa się tylko niecierpliwe O C Z E K I W N I E. Nierzeczywistość w rzeczywistość. Później już tylko podwinięcie spódniczki i jak za dziecięcych czasów przysiadka na miękkim dywanie i zbliżenie. ShinyBox - mapa swojego ciała, nauka przyjemności. Tworzenie i pielęgnacja. Zakończenia daremne:)

Kamila 2017-02-08 20:55:20

Ponieważ miałam subskrypcje przez długi czas i musiałam przerwać z powodu nadmiaru kosmetyków, ale zbyt długo bez was nie wytrzymałam.... nie da się żyć bez Shibyboxów !!! Wróciłam i zostanę na baardzo długo :) Każdego dnia zaglądam z ciekawością na podpowiedzi co ukaże się w nowym pudełku,swoją drogą już nie mogę się doczekać wysyłki !

Karolina Lipko 2017-02-08 19:10:08

Dlaczego jestem waszą największą fanką? Ponieważ raz w miesiącu, wraz z przyjściem paczki fundujecie mi porcję ekscytacji, niepewności, zachwytu i radości. Ponieważ każde z Waszych pudełek, sprawia, że pośród tych normalnych smutnych i monotonnych dni pełnych pracy, uczelni i szarości za oknem, znajduje chwile tylko dla siebie. Dzięki kosmetykom od Was odkrywam takie, na które pewnie nigdy bym nie zwróciła uwagi. Poznaje marki które okazują się idealne dla mnie, dla mojego ciała i ducha. To dzięki Wam pozwalam sobie na chwile relaksu o których zapominam na co dzień. Tak. Jestem Waszą fanką. ;)

Magdalena 2017-02-08 18:04:55

Dlaczego jestem największą fanką? Moim zdaniem każda z nas jest największą fanką... Ale, ale! Dla mnie jesteście niesamowici! Ile to razy obudziłam się z bijącym serduchem słysząc dzwonek do drzwi - oto Pan kurier z przesyłką, a w niej śliczne pudełeczko, które ukazuje swoją zawartość, moje oczy nie przestają błyszczeć jak gwiazdeczki... i w końcu mogę tę zawartość przetestować na własnej skórze... Ohh, tak. Rozmarzyłam się... Zaraz, zaraz, przecież z ShinyBox marzenia się spełniają! I to sprawia, że jestem Waszą największą fanką - rozgrzewacie me serducho i za to Was kocham. :)

Małgorzata 2017-02-08 18:02:01

Bo Wasze zestawy są odpowiedzią na potrzeby osób takich jak ja - zabieganych i nie mających czasu na chodzenie po drogeriach i szukanie nowości, i dla których każda, nawet najmniejsza relaksująca przyjemność w ciągu dnia, jest na wagę złota. To właśnie dlatego co miesiąc nie mogę się doczekać chwili, kiedy wrócę z pracy, i będzie czekać na mnie pudełko z rzeczami do wypróbowania. Bo wiem, że TO właśnie pudełko sprawi, że kolejne dni miesiąca z pewnością będą lepsze! :)

Karolina Klonicka 2017-02-08 17:43:24

Już od dawna Mianuje się największą Shiny fanką, jak nie Shinymaniaczka. Każdy dodany post, regułke czy informacje z chęcią i zapałem czytam i sprawdzam. Co miesiąc tracę głowę przy kolejnych dodanych wskazówkach dotyczących nowego pudełka. I umieram z niecierpliwości gdy dostaje smsa z wiadomością iż mój skarb jest już w drodze. Szaleje gdy zapowiadacie nowa odsłonę magicznego pudełka wypchanego skarbami. I jak tu nie być wasza fanka skoro prócz wspaniałych kosmetycznych nowości darujecie nam co miesięczna euforię, wielką radość i przyznam pozytywnie zawał serca gdy mamy "Was" w swoich rękach

Endrietta 2017-02-08 17:34:25

Fanka bo: Kiedy pragniesz mieć,za małe pieniądze wypasione kosmetyczne nowości, światowych marek i doskonałej jakości,nie zastanawiaj się dłużej,zamów SHINY BOX,takiego pudełka niespodzianki nigdy dość. Dostarczy zero kalorii,wiele radości a jego zawartość zadba o Ciebie bez cienia wątpliwości. I jak tu nie kochać ShinyBox-a gdy staje się urodowym przyjacielem i chcesz by z Tobą już na zawsze został.

Anna 2017-02-08 17:02:21

Prawda jest taka- co miesiac czekam na wypłatę aby ja wydać na pudełko ShinyBox. To już mój rytuał

Anna 2017-02-08 17:01:50

80 000 tysięcy polubień, a w tym ja - niecierpliwa i ciekawa każdego kolejnego boxa. 18 razy miałam ogromną przyjemność być zaskakiwaną przez ShinyBox. 18 razy dostarczaliście mi radość w każdym z kolejnych miesięcy. To oczekiwanie na kolejne pudełko, ciekawość co tym razem znajdę w środku, rozpakowywanie, a później zaskoczenie, radość, testowanie, wąchanie stało się na tyle uzależniające, że wplotłam Was w swoje życie 18 miesięcy temu i nie zamierzam iść na odwyk :) Jestem Waszą największą fanką, bo jak dla mnie macie monopol na rynku na pudełka subskrypcyjne :)

Anna 2017-02-08 16:52:20

Jestem Waszą fanką. A dlaczego? Bo co miesiąc sprawiacie, że z niecierpliwością oczekuje kolejnego pudełka Shinybox. Wchodząc na Facebooka pierwsze na co zwracam uwagę, to czy wstawiliscie kolejny post z podpowiedzią do najnowszego pudełka. To pudełeczko to taka chwila dla mnie, to kosmetyki, których normalnie bym nie kupiła, a teraz nie wyobrażam sobie bez nich codziennej pielęgnacji. Nigdy nie byłam fanką testowania kosmetyków, a Wy to zmieniliście. Po prostu uzależniacie i za to Was uwielbiam ❣️❣️❣️

Julita 2017-02-08 16:36:59

Dlaczego jestem Waszą największą fanką? Przecież odpowiedź jest prosta: bo nie potrafię wyobrazić sobie rozkładu żadnego miesiącu odkąd odkryłam, że istnieje coś takiego jak ShinyBox! Dlatego moja subskrypcja trwa tak długo - nigdy się nie zawiodłam! Choć największą fanką jest być trudno, bo zastępy Waszych szeregów są mocno obsadzone, to aspiruję na pierwszą dziesiątkę. Wyczekuję, a wy: nigdy nie zawodzicie,zawsze zaskakujecie,zapewniacie niespodziankę,jakość,uśmiech na twarzy,emocje i traktujecie swoje klientki, jak najlepsze przyjaciółki! Cenicie nas, a my doceniamy Was-ze mną na przodz

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Nasz Serwis używa plików cookie, by zapewnić naszym Użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Bez niektórych plików cookie Serwis nie mógłby działać. Inne pliki cookie pomagają nam rozpoznawać Użytkowników lub zorientować się, które treści w Serwisie są dla nich najciekawsze i najbardziej przydatne, przez co możemy ciągle ulepszać nasz Serwis i dostosowywać go do potrzeb Użytkowników. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie i ich funkcjach znaleźć można  tutaj. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć  tutaj.