ShinyBox – kosmetyki damskie i zestawy kosmetyków dla kobiet Blask kobiecego piękna

Konkurs: Wygraj kosmetyk marki Verdissimi!

2015-09-03 16:55 80 komentarzy

wróć

Drogie Shinies! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodą jest BIO szampon do włosów marki Verdissimi! Zapraszamy do zabawy!

 

 

 

Marka Verdissimi  to wyselekcjonowane autentyczne kosmetyki ekologiczne, kosmetyki organiczne, kosmetyki naturalne, mineralne kosmetyki kolorowe do makijażu, biokosmetyki, dermokosmetyki, biodynamiczne kosmetyki i kosmetyki km0 oraz szampony bez sls. Markę cechują w 100% naturalne kosmetyki przyjazne człowiekowi i środowisku. W  produktach nie ma szkodliwych składników m.in takich jak: pochodne ropy naftowej, silikonów, parabenów, sztucznych konserwantów, syntetycznych aromatów i barwników jak również: SLS, SLES, GMO, PEG czy EDTA. Verdissimi to certyfikowane organiczne kosmetyki Made in Italy, które powstają z miejscowych najwyższej jakości naturalnych, dobroczynnych dla zdrowia i pielęgnacji urody składników roślinnych, w które tamtejsza natura jest niezwykle bogata.

 

Aby wziąć udział w naszym konkursie odpowiedzcie na pytanie: Czym jest dla Ciebie naturalne piękno?

 

Regulamin Konkursu

Zapisz się do konkursu

 

Nagrodą w konkursie jest jeden z BIO szamponów marki Verdissimi: BIO Szampon do włosów Extravergine LaSaponaria, BIO Szampon do włosów Słonecznik i Słodka pomarańcza LaSaponaria lub BIO Szampon do włosów Szałwia i Cytryna LaSaponaria. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez komisję konkursową(zespół ShinyBox), na podstawie najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Wyłonionych zostanie 75 zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Blogu w poniedziałek 07 września 2015. Nagroda zostanie dołączona do zestawu wrześniowego ShinyBox Beauty and The Box.

 

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w konkursie, należy być zarejestrowanym w serwisie ShinyBox. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest również posiadanie zamówienia zestawu wrześniowego ShinyBox Beauty and The Box w ramach subskrypcji, pakietu bądź przedpłaconego zamówienia na pojedyncze pudełko.

 

POWODZENIA!

Komentarze

Katarzyna 2015-09-07 17:45:21

Naturalne piękno ma w sobie każda kobieta, lecz nie każda umie je z siebie wydobyć.Nie ważne czy kobieta ma 20 czy 60 lat.Zawsze jest zadbana.Skóra jak jedwab ,satynowe włosy.Każda ma ten "błysk" w oku.

Emilia 2015-09-06 21:40:54

Gdy byłam małą dziewczynką, najpiękniejszą kobietą na świecie wydawała mi się moja ciocia. Dziś wiem, że nie mieściłaby się w żadnych kanonach piękna. Nie miała długich, błyszczących włosów, zgrabnych nóg, perfekcyjnego makijażu, idealnych rysów twarzy, a jej paznokcie często pękały od ciężkiej pracy... Dostrzegałam tylko jej troskę, uśmiech. Cieszyłam się, gdy ze spokojem wszystko mi tłumaczyła i zawsze znajdowała chwilę na zabawę. Naturalnie piękna kobieta, to ta która czuje się dobrze we własnej skórze, nawet gdy nie jest idealna. To kobieta, przy której my czujemy się kochani i zauważeni

Justyna 2015-09-06 21:02:40

Naturalne piękno to rzecz wrodzona Każda z nas je ma - szara myszka czy szalona. Głęboko ukryte w środku nas drzemie Taka jest prawda, nie piszę o ściemie. Gładka skóra, błysk w oku, Kochający mężczyzna u boku. Do tego dodam szczyptę uśmiechu I mówić na pewno nie można o pechu. Tak mi się zrymowało parę linijek ;) Dodam jeszcze, że naturalne piękno, to piękno samo w sobie. Nieskrępowane ubiorem, nadmiernym makijażem czy fryzurą. To bycie osobą swobodną, nieudającą nikogo, nie próbującą nikogo zadowolić na siłę. To życie w zgodzie z wewnętrznym "ja", poczucie harmonii i równowagi.

Adrianna 2015-09-06 20:07:42

Naturalne piękno to nic innego jak akceptacja swojego ciała i pewność siebie. Aury radości i piękna, które roztacza kobieta w 100% akceptująca siebie, nie przebiją najładniejsze, najdroższe ubrania i najlepszy makijaż.

Magdalena 2015-09-06 17:20:28

Naturalnym pięknem jest dla mnie sama natura. Kiedy po długiej wędrówce w górach siadam na pięknej, zielonej polanie z której rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na góry i rozściełane pod ich stopami zielone łąki poprzeplatane skupiskami drzew. Wtedy widzę prawdziwe naturalne piękno, nawet nie tylko widzę, ale i czuję i słyszę. Przyroda jest naturalnie piękna :).

Magdalena 2015-09-06 17:19:53

Naturalnym pięknem jest dla mnie sama natura. Kiedy po długiej wędrówce w górach siadam na pięknej, zielonej polanie z której rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na góry i rozściełane pod ich stopami zielone łąki poprzeplatane skupiskami drzew. Wtedy widzę prawdziwe naturalne piękno, nawet nie tylko widzę, ale i czuję i słyszę. Przyroda jest naturalnie piękna :).

Małgorzata 2015-09-06 17:18:15

Czym jest naturalne piękno? Szczerym uśmiechem, pewnością siebie, dyskretnym make upem. Niewiele potrzeba, aby wyglądać pięknie i naturalnie. Puszyste lśniące włosy, zadbane paznokcie i promienna cera- tyle wystarczy, aby stwierdzić, że ktoś wygląda naturalnie pięknie :)

Julita 2015-09-06 13:42:50

Naturalnym pięknem jest miłość i akceptacja samej siebie. :)

Aleksandra 2015-09-06 13:37:46

Według mnie to po prostu niedoskonałości za które bliskie osoby nas kochają, nie oceniają wyglądu zewnętrznego a jedynie ten wewnętrzny, nasze prawdziwe ja. Możemy mieć rozstępy, zmarszczki czy inne mankamenty, które niekoniecznie w sobie lubimy ale to nie jest ważne, wartościowe jest to by być sobą i każdego dnia wyruszać z domu z pozytywną dawką energii! To właśnie ta energia i pozytywne nastawienie powoduje, że nawet w gorszy dzień uśmiech na twarzy działa cuda, twarz jest rozpromieniona a my możemy zarażać pozytywną energią każdego człowieka. Bo każdy człowiek jest piękny na swój sposób

Małgorzata 2015-09-06 13:15:23

Czym jest naturalne piękno? Czym ono by było, gdyby można go było podać w regułce i móc dopasować do osoby. Ile jest osób na świecie tyle definicji piękna. Dla jednych to duże jędrne usta dla innych zielone oczy. Dla mnie Tym naturalnym pięknem jest każdy uśmiech i dołeczki w policzkach, każdy błysk w oku i blizny z dzieciństwa, to też twarz pokryta piegami, rozczochrana fryzura i nieład w ubraniach, to też każda zmarszczka na twarzy i ciele. Jak zdefiniować naturalne piękno? Wystarczy tylko rano spojrzeć w lustro! to jest nauralne piękno.

Sylwia 2015-09-05 22:04:44

Naturalne piękno to to coś, co przykuwa uwagę. Nie potrzebuje tony makijażu, wystarczy delikatne jej podkreślenie... Demakijaż wieczorem i pielęgnacja właściwa to podstawa. Nie trzeba być modelką! Naturalnie piękna jest zarumieniona delikatnie zakochana kobieta, szczęśliwa matka patrząca na dziecko... I każda z nas, kiedy jest prawdziwie szczęśliwa! Szczęśliwe czujemy się piękne i otoczenie też zaczyna tak nas postrzegać!

Sylwia 2015-09-05 22:03:23

Naturalne piękno to to coś, co przykuwa uwagę. Nie potrzebuje tony makijażu, wystarczy delikatne jej podkreślenie... Demakijaż wieczorem i pielęgnacja właściwa to podstawa. Nie trzeba być modelką! Naturalnie piękna jest zarumieniona delikatnie zakochana kobieta, szczęśliwa matka patrząca na dziecko... I każda z nas, kiedy jest prawdziwie szczęśliwa! Szczęśliwe czujemy się piękne i otoczenie też zaczyna tak nas postrzegać!

Agnieszka 2015-09-05 20:07:17

Naturalne piękno jest czymś innym dla każdego z nas, ciężko jest w prosty i jednoznaczny sposób napisać lub powiedzieć co kryje się pod tym pojęciem dla mnie. Gdyby zapytał mnie ktoś co cenię w ludziach i w sobie, powiedziałabym, że piękno - ich i swoje naturalne piękno, którego wyznacznikiem nie jest wygląd zewnętrzny, ale to co jest w nas: uśmiech, wewnętrzne ciepło, pozytywne nastawienie do życia, to wszystko co czyni nas istotami unikalnymi i jednymi w swoim rodzaju. Do bycia naturalnie piękną nie trzeba być "piękną", gdyż estetyka jest rzeczą subiektywną.

Wiktoria 2015-09-05 18:06:56

Naturalne piękno często zależy od naszego nastawienia do życia. Nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli, ale trzeba pamiętać, że należy cieszyć się z małych rzeczy, bo to one czynią nas szczęśliwymi. Dla mnie naturalne piękno to blask skóry osoby, która jest szczęśliwa, jej 'uśmiechnięte' oczy oraz uśmiech na twarzy. Zresztą wszyscy chyba potrafimy dostrzec, że jakaś osoba jest tak szczęśliwa, że bije od niej pewien rodzaj pozytywnej energii. :) To właśnie czyni nas naturalnie pięknymi.

Anna 2015-09-05 17:35:10

Naturalne piękno to przede wszystkim to, czego nie widać gołym okiem, co ukryte głęboko w sercu wydobywa na zewnątrz ten niepowtarzalny blask. Naturalne piękno ma w sobie matka - jej twarz rozświetlona jest od dziecięcych pocałunków, ciało delikatne i pachnące, by można było zawsze się w nie wtulić z poczuciem bezpieczeństwa, a włosy błyszczące i gładkie, gotowe do zabawy przez dziecięce rączki. Naturalne piękno ma w sobie zakochana kobieta, rozkwitająca jak kwiat od spojrzeń ukochanego. Naturalne piękno może mieć w sobie każda z nas, pielęgnując w sobie szacunek do ludzi, zwierząt i przyrody.

Agnieszka 2015-09-05 14:34:33

Naturalne piękno to przede wszystkim akceptacja i miłość do samej siebie..to uśmiech skierowany do swojego odbicia w lustrze z samego rana..to ogromne zadowolenie ze swojego wyglądu kiedy wychodzimy na imprezę totalnie odpicowane..to miłość ukochanej osoby dla której jesteśmy najpiękniejsze w każdej sytuacji...

Agnieszka 2015-09-05 13:18:20

Mówimy o kimś, że jest naturalnie piękny, gdy ma regularne rysy twarzy, ładną oprawę oczu, zadbaną cerę, dłonie, włosy... Naturalne piękno to coś, z czym się rodzimy, ale czemu możemy pomóc odpowiednią pielęgnacją, ale także dietą, stylem życia, odpowiednią ilością wypijanej wody czy snu. Osoba naturalnie piękna jest piękna nawet po przebudzeniu, bez makijażu. W dzisiejszych czasach, w dobie medycyny estetycznej, trudno o kimś powiedzieć, że jest naturalnie piękny. Nigdy nie wiemy, czy sobie czegoś nie poprawiał. :)

Magdalena 2015-09-05 13:07:22

Naturalne piękno to bycie naturalną i autentyczną. Bez zbędnych masek, zakładanych na twarz w razie potrzeb. To uśmiech , radość z życia we wszystkich jego aspektach. Wewnętrzne dobro wypływające w relacjach międzyludzkich. Poczucie własnej wartości bez względu na drobne wady.

Joanna 2015-09-05 13:00:40

Naturalne piękno to dla mnie poprostu ja i kazda kobieta. Kazda z nas jest inna i przez to wyjątkowa, naturalne piękno jest w kazdej z nas właśnie wtedy kiedy jestesmy sobą, nie maskujemy sie tylko jestesmy swobodne w byciu właśnie sobą naturalne, piękne i wyjątkowe, bez udawania kogoś kim chciałybyśmy być, i bez zbędnego darzenia do ideału.

Małgorzata 2015-09-05 12:40:40

Naturalne piękno to twarz bez tony kosmetyków i czysty umysł otwarty na świat. Naturalne piękno to to prawdziwe ja, który każdy z nas ma w sobie i powinien je pielęgnować, a nie zmieniać się dla innych czy dlatego że jest taka moda.

Grażyna 2015-09-05 12:32:08

Naturalne piękno ukazywane jest każdego ranka, gdy kobieta wstaje wypoczęta, uśmiechnięta, bez makijażu, a obok niej jest ktoś kto za tym naturalnym pięknem szaleje ;)

monika 2015-09-05 12:23:55

naturalne piękno to wszystkie zmarszczki na twarzy mojej mamy i babci, to cienie pod oczami po nieprzespanej nocy gdy ktoś z domowników jest chory, to gładka skóra mojej 10 latki, to wreszcie szczęście, że mam to wszystko co dał mi los i co wypracowałam sobie sama. naturalne piękno to uśmiech na twarzy, szczęście w oczach i miłość kochanych osób. Ale chyba w innym kontekście zadaliście to pytanie:)

Patrycja 2015-09-05 12:07:03

Ciężko zdefiniować naturalne piękno - dla każdego to coś innego. Dla mnie osobiście naturalne piękno to pewien niewidzialny gołym okiem wewnętrzny blask, który emanuje z danej osoby na otoczenie. Ten blask jest jak powietrze - nie widać go, ale wiemy, że jest. Lubimy przebywać w towarzystwie osoby, która go posiada , bo sprawia, że sami czujemy się lepsi i piękniejsi :)

Paulina 2015-09-05 10:23:44

Naturalne piękno to po prostu dobra dusza człowieka. Zły człowiek nawet pod grubą warstwą makijażu i markowymi metkami nigdy nie będzie piękny.

Monika 2015-09-05 08:39:29

Naturalne piękno to piękne, godne, ale i świadome starzenie się. To dostrzeganie zmian zachodzących z wiekiem w ciele i akceptowanie ich. To dbanie o siebie dostosowane do wieku i podkreślanie atutów, a nie na siłę maskowanie upływu lat. Zmarszczki - to piękny obraz naszego życia - miejsca, w których najwcześniej powstają potrafią powiedzieć niejedno o osobie. Naturalne piękno to coś co mamy w sobie, nie patrząc na metrykę.

Paulina 2015-09-04 21:12:13

Naturalne piękno to każde kobiece spojrzenie, każdy ruch ciała, każde emocje, smutek i łzy, radość i uśmiech, każdy, nawet ten najmniejszy gest, każde słowo płynące z kobiecych ust, to po prostu każda kobieta, każda z Nas, bez wyjątków.

Aleksandra 2015-09-04 17:53:14

Załamanie zmarszczki w słonecznym świetle,które z miłością całuje mąż każdego poranka.Figlarny błysk w oku.Pewny siebie chód.Kołysanie bioder.Zadarty,piegowaty nos.Pełna akceptacja siebie. Zagubione krople wody spływające po obojczykach mojego męża.Siwiejące męskie skronie.Głęboki, czuły tembr głosu. Uśmiech dziecka.Najpiękniejszy dotyk brudnych,lepkich małych rączek.Pierwsze,świadome "mama". Wspólne chwile spędzone razem. Momenty,zapachy,dźwięki i słowa poskrywane na półkach w sercu,które będą ze mną zawsze. PIĘKNO ŻYCIA!!!

Dominika 2015-09-04 15:23:19

Naturalne piękno tkwi w każdej osobie. Możemy to piękno bardziej wydobyć używając odpowiednich kosmetyków, odziewając się w stylowe ubrania i zakładając błyszczącą biżuterię. Możemy sprawić, że będziemy wyglądać jeszcze piękniej. Ale naturalne piękno to bycie sobą, to piękno, które wypływa z naszego serca wobec drugiego człowieka i to piękno należy najbardziej w sobie pielęgnować.

Sylwia 2015-09-04 13:50:56

Naturalne piękno, to szeroki uśmiech, gdy kobieta wita ranek w dobrym nastroju; roziskrzone oczy, gdy się droczy lub planuje psotę; optymizm i radość, które tkwią w każdej w nas. Pielęgnacja i makijaż są ważne, ale nie załatwią za nas całkowicie sprawy :)

Iwona 2015-09-04 13:20:40

Naturalne piękno to szczery uśmiech, którym rozpromieniamy innym dzień.

Paulina 2015-09-04 13:17:45

Samotność nie sprzyja wysokiej samoocenie. Jednak od kiedy pojawił się w moim życiu ktoś jeszcze, zaczęłam na siebie patrzeć miej krytycznie, jakoś taki inaczej. Podobam się sobie bez makijażu, mogę spokojnie wyjść w dresach do sklepu, a po całym dniu pracy i tak mogę liczyć na tak wiele znaczące; ślicznie wyglądasz.Teraz już łatwiej mi pojąć ludzi, dla których naturalnym pięknem jest ich szczęśliwa kobieta z uśmiechem na twarzy.

Katarzyna 2015-09-04 11:12:44

Naturalne piękno to dbanie o wygląd, o to co dała natura, nie pędząc za tym, co oferują media (operacje, photoshop,wychudzenie lub otyłość). Także nasz charakter, nasza osobowość to coś naturalnego, coś naszego, czego nie zmienią zabiegi, kosmetyki. Piękny uśmiech i życzliwe słowo dla każdego. Pomocna dłoń wyciągnięta do dziecka, czy osoby starszej. Nadzwyczajna wrażliwość, a w tej wrażliwości przeogromna siła, która pomaga przebrnąć przez każde problemy. Opiekuńczość, którą należy otoczyć rodzinę. Lojalność, którą trzeba zapewnić przyjaciółce. To na pewno cechy naturalnej, pięknej kobiety.

Aneta 2015-09-04 10:54:03

Piękna jest dla mnie naturalność. Piękna jest natura, wschód słońca, gdy niebo mieni się wszystkimi barwami, widoki w górach, które zapierają dech w piersiach, dzieciaki, które bawią się przed domem i pełne są tej beztroski, radości i niewiedzy. Piękno odnajduję w wolności, w tym, że nikt nas nie ogranicza. W odwadze, w potrawach, w codziennych czynnościach. Nie zawsze piękne musi być utożsamiane, z tym, co widać na pierwszy rzut oka.

Magdalena 2015-09-04 10:27:35

Naturalne piękno jest wewnątrz każdego człowieka, jest czymś nieprzemijającym z wiekiem, jest czymś, co dodaje każdemu pewności siebie. Naturalne piękno jest czarem, który potrafi przyciągnąć uwagę i... zahipnotyzować. Jest czymś, co eksponuje się samo, co nie wymaga żadnego podkreślenia. Naturalne piękno jest więc prezentacją wnętrza każdego z nas.

Ewelina 2015-09-04 09:45:28

Naturalne piękno to dla mnie moment leżenia w wannie, czytania porywającej i zabawnej książki, odprężenie od przybierania codziennych ról. Całkowite bycie tu i teraz. Nie przejmowanie się przez chwilę presją czasu, pozwolenie sobie na naturalne upływanie każdej chwili bez żadnego z obowiązków. Relaks. Reset. Tylko ja i moja naturalność.

zuzanna 2015-09-04 09:24:55

Naturalne piękno to włosy zadbane, lekką pomadką usta pomalowane. Ciało balsamem nawilżone, oko makijażem odświeżone.Istotnym warunkiem Zewnętrznego piękna naturalnego jest używanie kosmetyku organicznego. On wywoła uśmiech na twarzy i radością nas obdarzy.Jednak wewnętrzna naturalność jest najważniejsza, bo gdy jesteś szczęśliwa to czujesz się piękniejsza.

Dorota 2015-09-04 09:20:38

Naturalnym pięknem jesteśmy my same. Nie chodzi tu o makijaż, piękną, zadbaną cerę. Chodzi o nas, o nasze wnętrze. Nie każdy z ładną buzią może być piękny w środku, najważniejsze to być dobrym i szanować drugiego człowieka. Myślę, że gdy przychodzi nam to łatwo i prosto z serca, to to jest właśnie naturalne piękno :)

Joanna 2015-09-04 06:06:40

Naturalne piękno to piękne rysy twarzy bez makijażu a mimo to naturalne, piękne włosy nie farbowane w naturalnym kolorze który dała nam natura. W dzisiejszych czasach wszystko co promowane przez aktorki jest sztuczne. Naturalne piękno potrafi się samo obronić bez ulepszaczy.

Monika 2015-09-03 22:20:29

Dla mnie naturalnym pięknem jest to co noszę w sobie, to na co zwracają uwagę moi najbliżsi. Uważam, że uroda, wygląd zewnętrzny przemija a to co jest w nas najpiękniejsze zawsze zostanie w postaci niezmiennej duszy. Pierwsze co przyszło mi na myśl gdy ujrzałam pytanie, to zdanie z książki o Małym Księciu "Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". W 100% zgadzam się z tym ;) nie ma nic piękniejszego niż nasze wnętrze ;)

Paulina 2015-09-03 21:35:15

Dla mnie naturalnym pięknem każdego czy młodego lub starego, wysokiego, niskiego jest dusza człowieka. Gdy ma się dystans do siebie, znasz swoje mocne strony i słabość. Potrafisz znaleźć radość w swoim życiu i śmiać się z samego siebie. Jesteś wtedy najpiękniejszą osobą napotkaną w moim życiu. Uroda z czasem przemija a piękny umysł ozdobiony tylko więdzą zostaje.

Julita 2015-09-03 20:52:36

Błysk w oku kiedy wstajesz rano bez makijażu. Uśmiech malujący się na twarzy, który urzeczywistnia to co czujesz. Dobór ubrań z szafy, które podkreślają to co chcesz, a nie to co jest modne lub to co należy. Prawdziwe i szczere odpowiedzi podczas rozmowy z przyjaciółmi. Naturalnie piękni jesteśmy wtedy, kiedy czujemy i zachowujemy się naturalnie. Kiedy uwierzymy w swoje piękno bez makijażu czy szpilek i zrozumiemy że piękno odbija na zewnątrz nasze wnętrze! Każdy kto żyje w zgodzie ze swoim "ja" jest piękny, o!

Wioletta 2015-09-03 20:48:46

Dla mnie to przede wszystkim świadomość samej siebie! Kiedy jestem zakochana, jestem szczęśliwa, akceptuję swoje wady, ale o wiele chętniej uznaję swoje zalety. Zwracam uwagę na samą siebie i podkreślam atuty, nie wstydzę się siebie, swojej siły

Agnieszka 2015-09-03 20:33:56

Naturalne piękno jest pięknem, które jest w nas od zawsze. Zewnętrznie jest to nasza wrodzona uroda, którą możemy eksponować, a nie powinniśmy tuszować grubą warstwą makijażu, czy farby do włosów. Naturalne piękno jest w każdym z nas - wystarczy dbać o siebie i nauczyć się je podkreślać. Wewnętrznie naturalne piękno to czynienie dobra i szacunek wobec innych osób. Naturalne piękno to cenny skarb, o którym nie powinniśmy zapominać :)

Martyna 2015-09-03 20:07:57

W ciężkim okresie gimnazjum byłam przekonana, że zadbana kobieta nie powinna wychodzić z domu bez pełnego make-upu. Moja mama była jednak wielką kosmetyczną terrorystą i strasznie goniła mnie za różne makijażowe podejścia. Próba buntu skończyła się w końcu na zmarnowaniu moich grubych i gęstych włosów farbowniem. Na szczęście nie zdążyłam schrzanić sobie cery tanimi, drogeryjnymi mazidłami. Dzisiaj wiem na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetyków. Umiar zaprocentowal tym, że moja skóra jest naturalnie piękna. Znaczy to tyle, że dziś mogę się malować, a nie muszę, jak wiele moich koleżanek...

Justyna 2015-09-03 20:05:07

Naturalne piękno = szczęście! Być świadomym naturalnego piękna to jedno z najtrudniejszych wyzwań XXI wieku.Człowiek rodzi się z nim i wraz z upływem czasu zapomina, że coś takiego istniało.Wciąż wyścig by być lepszym, ładniejszym, zgrabniejszym i kiedy mamy dość, opadamy z sił..uzmysławiamy sobie ten prosty fakt że naturalne piękno zawsze w nas było! Zdać sobie sprawę, że to ja sama chcę siebie tworzyć i nic nikomu nie muszę udowadniać! Być szczęśliwym wraz z każdą swoją niedoskonałością.Kochać siebie i kochać innych za to że każdy może emanować własnym szczęściem.A szczęście jest zaraźliwe!

Magdalena 2015-09-03 19:44:31

naturalne piekno dla mnie jest wtedy, kiedy moge dbac o siebie kosmetykami bez niszczacej chemii, kosmetykami, ktore pozwola mi blyszczec zdrowa skora czy wlosami. naturalne kosmetyki to naturalne skladniki, ktore powoduja, ze czujesz sie zdrowo i pieknie!

Pawel 2015-09-03 19:38:47

Naturalne piękno to efekt życia w zgodzie ze swoim duchem, w zgodzie z innymi ludźmi. To miłość i troska, przestrzeganie by jeść i korzystać z produktów, które wspierają MATKĘ NATURĘ. Matkę, której nie możemy szkodzić. Prodkty naturalego pochodzenia są tego doskonaklym uzupełnieniem :)

Lidia 2015-09-03 19:22:34

Naturalne piękno niestety rzadko występuje w ciągu dnia, w pracy, na ulicy. Ciągle się malujemy, farbujemy, przebieramy. zwykle nie dla siebie... A gdzie jest? O poranku po przebudzeniu, z kropelkami wody po prysznicu, odbija się w oczach męża, w lustrze, by po chwili poprawić naturę. I w moich dzieciach, ich zapachu. Dobrze, że są firmy, które nie chcą zbyt mocno ingerować w to, co podarował nam los, na który nie mieliśmy wpływu.

Agnieszka 2015-09-03 19:05:40

Naturalne piękno według mnie to przede wszystkim pielęgnacja ciała dobrymi kosmetykami. Bardzo cenię w kosmetykach naturalny skład. Uwielbiam nowości, poprawiają mi humor i samopoczucie. Stawiam wysoką poprzeczkę kosmetykom, skóra dobrze wypielęgnowana odwdzięczy się pięknym wyglądem przez długie lata.

Gabriela 2015-09-03 18:59:02

Naturalne piękno to moim zdaniem kosmetyki oparte na bogactwach czerpanych z natury a więc wszelkiego typu kosmetyki oparte na składnikach roślinnych, owocach, warzywach. Natura przetrwała już miliony lat tak więc wie najlepiej co jest dobre a co najważniejsze skuteczne. Powyższe kosmetyki nie mogą być testowane na zwierzętach, modyfikowane itd. Naturalne piękno każda z nas ma w sobie a kosmetyki propagujące te hasło mają za zadanie wydobyć je na światło dziennie, upiększyć, rozświetlić a co najważniejsze umiejętnie je podkreślić.

Marta 2015-09-03 18:58:54

O naturalnym pięknie mówimy wtedy, gdy nasz naturalny wrodzony wdzięk, powab i czar (bo przecież nie ma ludzi brzydkich) nie ma nic wspólnego z silikonami, botoksami, zastrzykami. Czerpmy z natury to, co ma dla nas najlepszego i tylko z tego starajmy się korzystać, podkreślając i eksponując nasze atuty. Sztuczność widać na kilometr i niestety raczej odstrasza. A to natura najbardziej przyciąga, prowokuje i służy naszym komórkom, w których zapisane jest nasze piękno. Ponadto, to, co naturalne pachnie najpiękniej... Aromat pomarańczowy, czy soczysta pomarańcza z jędrną skórką? Wybór oczywisty :)

Anna 2015-09-03 18:57:25

Naturalne piękno wyzwala bezwarunkowa miłość i nieskończone szczęście jakie może podarować nam druga osoba. Kiedy bliscy mówią mi, że wyglądam kwitnąco mimo braku makijażu i fryzury, majac jedynie na swoich rękach moje dwumiesieczne największe szczęście jakie mnie w życiu spotkało, ukochanego synka. Jego uśmiech jest dla mnie naturalnym i jedynym pięknem na świecie wywłanym bezgraniczną miłością jaką darzymy siebie nawzajem.

Justyna 2015-09-03 18:55:04

Z naturalnym pięknem rodzi się każda z nas! Nawet jeśli wydaje nam się, że tak nie jest to trzeba uwierzyć w siebie, bo jest to indywidualna cecha i nie ma co sugerować się kimś innym:-) Uważam, że naturalne piękno czyni nas wyjątkowym czlowiekiem ppomimo, że znajdujemy się wśród tłumu innych ludzi:-)

Adriana 2015-09-03 18:52:29

Naturalne piękno to nie tylko, ale i może przede wszystkim piękno wewnętrzne.Każdy, kto jest piękny na duszy posiada wspaniały blask, który pięknie podkreśla nasze zwnętrzne piękno. Wtedy nawet bez makijażu, bez fryzjera itp. jesteśmy piękne, a możemy to jedynie jeszcze bardziej podkreślić z pomocą profesjonalistów lub profesjonalnych kosmetyków:)

Andżelika 2015-09-03 18:49:40

Naturalne piękno... wtedy kiedy nie masz podkładu, pudru, oczy są niepomalowane, usta niepoprawione, włosy nieumyte, siedzisz z kawą i laptopem w za dużej koszuli.. I widzisz ten blask w jego oczach bo dla niego jesteś najpiękniejsza bez sztucznych dodatków... naturalne piękno, miłość.

Aneta 2015-09-03 18:39:04

Naturalne piekno ktore jest w kazdym z nas mozna podkreslic delikatnym makijazem ktore jest duzo lepsze niz przesadzone" tapety "ktore widujemy na ulicach.Naturalne piekno to rowniez wnetrze kazdego z nas to kim jestemy dla innych.Czy potrafimy pomagac bezinteresownie .

Aneta 2015-09-03 18:33:54

Naturalne piekno to cos co kazdy w sobie ma i moze je podkreslac.Dla mnie to wyglad zewnetrzny ktory staram sie poprawiac wklepujac "tony"balsamow i innych cudownych kosmetykow

Agata U. 2015-09-03 18:33:20

Naturalne piękno to coś co wynika z wnętrza, ze środka, z duszy... czym bardziej kobieta zadowolona, szczęśliwa, spełniona tym bardziej podkreślone staje się jej naturalnie piękno :)

Paulina 2015-09-03 18:28:16

Naturalne piękno, pokaże każda kobieta, która będzie czuła się pewnie w swoim naturalnym pięknie.. Naturalne piękno jest również dla mnie akceptacją wad, często borykałam się z moim naturalnym kolorem włosów - rudy, po kilku latach chłopak uświadomił mi, że są tak "cholernie" piękne i naturalne, że pokochałam je! Więc mogę patrzeć na nie godzinami, to jest właśnie naturalne piękno, o które dbam najlepiej i które mi dodało pewności siebie. Bo przecież pewność siebie jest również naturalnym pięknem :)

Magdalena 2015-09-03 18:24:16

Naturalne piękno to pewność siebie i akceptacja swojej osoby, taką jaka jest. Naturalne piękno to także dbanie i pielęgnowanie nie tylko swojego ciała, ale też charakteru, osobowości. Każda z Nas ma w sobie naturalne piękno - musimy tylko potrafić je wydobyć na zewnątrz! :)

Karolina 2015-09-03 18:11:01

Naturalne piękno to pielęgnowanie, wzmacnianie i eksponowanie tego, w co nas wyposażyła natura: świeżej, gładkiej skóry, zdrowych paznokci, błyszczących, nawilżonych włosów. To dbanie o swój komfort psychiczny i fizyczny, który odzwierciedla się w promiennym wyglądzie, naturalnym blasku. To zdrowa dieta. Pozytywne nastawienie. Bliskość. To świadomość, że jestem dla siebie dobra.

Sabina 2015-09-03 18:03:51

Moim zdaniem naturalne piękno to to, co człowiek nosi w środku i co potrafi przekazać innym ludziom- radość, pozytywne nastawienie do życia i przede wszystkim dobroć. Nie każdy człowiek potrafi odkryć w sobie ten rodzaj piękna, jest to trudne i możliwe tylko wtedy, kiedy otaczamy się ludźmi którzy nas wspierają i uszczesliwiaja. Człowiek jest również stworzony by żyć w zgodzie z naturą i w tym pomagają naturalne kosmetyki, bo naturalne piękno to najlepsze co człowiek posiada.

Aleksandra 2015-09-03 17:59:34

Naturalne piękno dla mnie to przede wszystkim dobre serce i czyste sumienie, postępowanie w zgodzie ze sobą. Uroda przemija, dobry charakter zostaje na zawsze. Można używać masę kosmetyków ale nie zatuszują one nic poza skazami na ciele. Jeśli jednak chodzi o ciało to naturalne piękno dla mnie jest wtedy, gdy budzę się rano wypoczęta i mogę spokojnie nałożyć ulubioną maseczkę na twarz, ponieważ nigdzie nie muszę się spieszyć. Wtedy czuję się naturalnie piękna. :)

Justyna 2015-09-03 17:54:26

Naturalne piękno to coś, co każdy z nas w sobie ma, tylko nie każdy chce to odkryć i pokazać w odpowiednim świetle :)

Adriana 2015-09-03 17:51:32

Wszyscy je mamy. Wysocy, niscy, grubi, szczupli. Bardzo często skrywamy je pod grubą warstwą makijażu, trosk codziennych, zmęczenia. Naturalne piękno nie potrzebuje udoskonalania. Potrzebuje pielęgnacji, snu i dużo uśmiechu:)

Alicja 2015-09-03 17:49:29

Naturalne piękno występuje gdy wybieram odpowiednie kosmetyki, czasem są to produkty krajowe a czasami sprowadzane na przykład z Afryki. Jednak skąd by nie były najważniejsze by ich skład był naturalny, mimo, że może czasami wydawać się w swej ilości banalny. Mniej znaczy więcej gdy chcę dbać o naturalne piękno swego ciała i ducha, bo atrakcyjna chcę się czuć jak każda w mym wieku dziewucha! Rozpieszczam się więc tym co natura rodzi, używanie chemii dla mnie w grę nie wchodzi! Naturalne oleje,mydła i kremy, tego my kobiety bardzo pragniemy!

Anna 2015-09-03 17:46:23

Dla mnie naturalnym pięknem jest kobieta, np. kobieta która właśnie urodziła dziecko... Bez makijażu, bez zbędnego balastu na twarzy, bez plakietek, itp. Jedynie emanująca radością, miłością. szczęściem oraz troską. Naturalne piękno nie odzwierciedla się z umalowanych ustach czy wytuszowanych rzęsach, a w każdym ruchu, w każdym uśmiechu czy, zapachu włosów, które poruszył wiatr :-) .

anna s. 2015-09-03 17:38:21

Naturalne piękno to dla mnie równowaga pomiędzy ciałem a duszą.

Agata 2015-09-03 17:38:15

Dla mnie naturalne piękno objawia się przede wszystkim w szczerym uśmiechu, ponieważ nic nie czyni kobiety piękniejszą niż szczęście. A każda kobieta dbająca o swoje ciało przy użyciu naturalnych kosmetyków będzie szczęśliwa, ponieważ wie, że zapewnia sobie to, co najlepsze.

Katarzyna 2015-09-03 17:31:59

Naturalne piękno to nie makijaż i szafa modnego ciucha, ale nasz optymizm, dobroć i radosny stan ducha! To używanie z uśmiechem słów kluczy, których każdy w młodości pilnie się uczył...proszę, przepraszam, dziękuję, dzień dobry sprawiają, że każdy Twój dzień będzie dobry! Bądź piękna duchem, dokonuj dobrych wyborów, żyj świadomie i mądrze a Tobie i Innym w życiu będzie dobrze. Bo piękno jest w Tobie, niech inni je dostrzegą a dobre duszki przed sztucznym "pięknem" na pewno Cię ustrzegą :)

Marta 2015-09-03 17:31:26

Naturalnym pięknem jest dla mnie moment, kiedy mogę wyjść z domu bez niczego na twarzy i czuć się pięknie. Kiedy nie wydaje mi się, że ktoś się na mnie patrzy, bo mam na buzi coś nieporządanego. To moment, kiedy wstając z łóżka i spoglądając w lustro nie muszę do niego podejść bliżej i załamana przyglądać się wszystkim niedoskonałościom, tylko mogę z uśmiechem powiedzieć do siebie "Dzień dobry, piękna!". Naturalne piękno to dla mnie również stan umysłu, bo dopóki same nie odnajdziemy w sobie piękna- nikt inny go nie zobaczy :)

Karolina 2015-09-03 17:24:13

Dla mnie naturalne piękno to podkreślanie naszych najlepszych cech poprzez używanie takich sposobów, jakie stosowały kobiety od lat - kosmetyków naturalnych, bazujących na tym, co daje nam natura. W naturalnym pięknie ważne jest też naturalne zachowanie - nie kalka kogoś, kto wydaje się idealny, ale pokazywanie prawdziwego JA.

Magdalena 2015-09-03 17:23:10

Naturalne piękno? Wyobraź sobie, że budzisz się wyspana, patrzysz w lustro... Twoja twarz jest zdrowo rozświetlona, skóra wokół oczu napięta, policzki lekko zarumienione. Delikatnie potargane włosy subtelnie opadają na ramiona, przeczesujesz je palcami, uśmiechasz się. Ubrana w zwykły t-shirt wychodzisz przed dom, pozwalasz, by zwilżona poranną rosą trawa muskała Twoje stopy. Przeciągasz się. Wypoczęta, pewna siebie, gotowa na kolejny dzień. Naturalnie piękna.

Róża 2015-09-03 17:23:02

Naturalne piękno objawia się gdy wstajesz rano,to regularnie pielęgnowane ciało.Skóra gładka i oczyszczona,a także odpowiednio nawilżona.Włosy naturalne błyszczące z daleka ,zdrowie i piękno z nich wycieka.Ręce jakże kobiece, paznokcie delikatnie pomalowane bo wizytówką kobiety są dłonie bardzo zadbane.Wszystkie kosmetyki Shinybox nam w pudełkach każdego miesiąca wysyła, by każda z nas piękną kobietą była.Lecz pomijając wszystkie zewnętrzne wartości,najważniejszy jest stan duchowności.To co w sercu i duszy się mieści u każdego ,piękno zewnętrzne nie zastąpi tego.

Aleksandra 2015-09-03 17:21:09

Naturalne piękno to jest coś co powinno być dla każdej kobiety najważniejsze. Kobieta powinna być naturalna Aby mężczyzna mógł zakochać się w niej w nie w kilograma tapety. Naturalne piękno jest również tym czego boi się kobieta. Boi się pokazać swojemu mężczyźnie. Naturalne piękno to blask świeżości i piękności kobiety. Naturalne piękno to tez używanie naturalnych kosmetyków. Naturalne piękno to odpowiednie dbanie zarówno o ciało jak i umysł. Stosowanie naturalnych kosmetyków (ja np toniki robie sama) oraz czytanie książek najlepsze dla naszego umysłu. Naturalne piękno to coś co jest naj!

ewelina 2015-09-03 17:21:04

Moim zdaniem naturalne piekno oznacza dbanie o siebie w naturalny sposob chodzi przedewszystkim o dobrze dobrana diete i skladniki ktore dobieramy by byly naturalne oraz sposob dobierania swoich kosmetykow by rowniez byly bez zadny nie potrzebnych i niedobrych skladnikow

Aleksandra 2015-09-03 17:14:38

Naturalne piękno to nasz wewnętrzny blask, który przyciąga uwagę i wzbudza podziw. To świeża, zdrowa cera z delikatnym efektem glow. To zadziorne spojrzenie, to styl życia. Naturalne piękno nie wymaga podkreślania,ono broni się samo. Dodaje elegancji, pewności siebie, przebojowości i pozwala czerpać z życia garściami. Naturalne piękno to najlepsza wizytówka kobiety.

Natalia 2015-09-03 17:12:56

Naturalne piękno to szczery uśmiech osoby, która realizuje swoje pasje. To ta iskierka w oku, która błyszczy podczas osiągnięcia zamierzonego celu, jakiegoś sukcesu. Naturalne piękno to także rozpierajaca dumą na twarzy rodzica, kiedy ten widzi na jakiego niesamowitego człowieka wyrasta pociecha. Naturalne piękno to także zmarszczki wokół oczu babci, które mówią "zrobiłam tak wiele dobrego". Piękno kryje się w każdym człowieku, trzeba tylko wiedzieć jak patrzeć :)

Madzia 2015-09-03 17:12:18

Naturalne piękno dla mnie to takie bez żadnej obróbki, bez zewnętrznej ingerencji w to. Naturalne piękno nawet z drobnymi mankamentami jest piękne same w sobie, a te drobne niedoskonałości dodają tylko uroku. Bez tych drobnych niedoskonałości czasami nie jest się już sobą, nie jest już takim pięknem. Nie warto na siłę się udoskonalać, bo może wyjść zupełnie odwrotnie a potem już może nie być powrotu. Naturalne piękno jest takie nieokiełznane i bez zbędnych dodatków.

Joanna 2015-09-03 17:09:46

Naturalne piękno to inteligentne i rozważne dbanie o swoje ciało i o swojego ducha - nie tylko zwracanie uwagi na skład i sposób produkowania kosmetyków (opakowanie, testowanie na zwierzętach), ale też dbanie o równowagę psychiczną, wiarę w siebie, szacunek i sympatię do własnej osoby. Naturalne piękno dotyczy i wyglądu, i tego, co wewnątrz.

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Nasz Serwis używa plików cookie, by zapewnić naszym Użytkownikom maksymalny komfort przeglądania. Bez niektórych plików cookie Serwis nie mógłby działać. Inne pliki cookie pomagają nam rozpoznawać Użytkowników lub zorientować się, które treści w Serwisie są dla nich najciekawsze i najbardziej przydatne, przez co możemy ciągle ulepszać nasz Serwis i dostosowywać go do potrzeb Użytkowników. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookie i ich funkcjach znaleźć można  tutaj. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć  tutaj.